Czego pragną kobiety?Co tak naprawdę liczy się dla kobiety? Czy to prawda że męskie przyrodzenie ma dla kobiet znaczenie, a może jednak jest to zwykły mit? Czy ważna jest technika? A może miejsce?
Każda kobieta ma inne potrzeby, niektóre potrzebują odpowiedniego nastroju, inne troche szaleństwa i spontaniczności. Jednak kluczem do osiągnięcia maksymalnej rozkoszy jest poznanie swoich własnych potrzeb oraz wyzbycie się nieśmiałości i wstydu. Seks, który unosi nas na wyżyny jest spontaniczny, nie nudzi sie, nie denerwuje, nie złości i nie zawstydza.

czego pragną kobiety

Pożądanie - pierwszym krokiem do sukcesu


Kobiety opisujące swój najlepszy seks łączy mięczy innymi łatwe osiągnięcie orgazmu i to, że potrafią się podniecić bez dotyku mężczyzny. Bardzo ważną rolę stanowi komunikacja niewerbalna: spojżenia, wykonywane ruchy, wypowiedzi. Jeśli mężczyzna przypadnie pod tym względem kobiecie, dodatkowo dodane zostaną nastrojowe elementy, takie jak nastrojowa muzyka, świece czy olejki zapachowe to jest to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu i zaspokojenia kobiety. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy jak ważne dla kobiet jest odpowiedni nastrój i "oprawa" całego spotkania, a to właśnie one urzekają kobiety i sprawiają że czują się szczęśliwe i wyjątkowe.

Flirt


Jeśli związek trwa już jakiś czas to warto uważać, żeby nie popaść w rutynę. Warto podgrzewać atmosferę między sobą flirtując. Namiętny pocałunek w środku męczącego dnia, czy delikatny dotyk, wyrażający "pragnę Cię" doda pikanterii waszemu związkowi i pobudzi do wspaniałych erotycznych spotkań.

Gra wstępna


Kobiety potrafia (w odróżnieniu od mężczyzn) odczuwać przyjemność wszystkimi zmysłami, dlatego tak ważna jest gra wstępna. Czasami wystarczają same pocałunki i przytulanie, ale niekiedy kobieta oczekuje czegoś innego. Czegoś szalonego i niecodziennego. Czegoś co rozpali ją do czerwoności. Warto wtedy pomyśleć o nowym miejscu, bądź zabawie erotycznej.

Poznaj swoje ciało i potrzeby


Wśród mężczyzn istnieje mit, który głosi że miarą sprawności seksualnej jest penis. To prowadzi ich do wniosku, że kobiety są ich lustrzanym odbiciem. Kobiety muszą dyskretnie nauczyć swojego parntera, że nie tylko ruch posuwisty penisa daje jej rozkosz i doprowadza do szczytowania. Jednak żeby to zrobić, każda kobieta musi wiedzieć co sprawia jej przyjemność. Można się tego dowiedzieć eksperymentując razem z ukochanym albo w samotności badając samemu swoje ciało. Trzeba pamiętać, że bierna kobieta, która poddaje się mężczyźnie i tylko czeka na zakończenie, nie daje szansy mężczyźnie, żeby dowiedział się co sprawia jej przyjemność, czego potrzebuje i jak może ją zaspokoić.

Egoizm w łóżku czasami też jest dobry


Zadowolenie seksualne można osiągnąć dopiero, gdy pozbędziemy się wstydu i kompleksów. Jeśli krępowac nas będzie nasza nagość to zawsze podczas aktu miłosnego będziemy odczuwać dyskomfort, który uniemożliwi nam dojście do szczytu. Trzeba przyswoić sobie to, że seks nie jest tylko dla mężczyzn, co przez wieki przekazywane było w naszej kulturze i religii. Kobieta też może i powinna odczuwać przyjemność. Dobrze, jeśli czasami jest egoistką, przyjmuje pozycje, które jej odpowiadają i sprawiają rozkosz. Żadna z Pań nie powinna się bać czy wstydzić wyrażać swoje potrzeby. Należy pamiętać, że mężczyźni myślą inaczej i jeśli powiemy "Chcę tego natychmiast" będzie dla nich poprostu zrozumiałym przekazem.
Wiele kobiet w sytuacji intymnej myśli tylko o zaspokojeniu mężczyzny. Zapomina o własnej przyjemności, o tym że może równie intensywnie jak partner, a nawet bardziej odczuwać rozkosz. Najwyższy czas to zmienić! Warto od czasu do czasu być egoistką, która tylko przyjmuje pieszczoty bez odwzajemnienia, i warto też eksperymentować. Z czasem może się okazać że im większą przyjemność odczuwa kobieta tym większą jej partner.